İstanbul Anadolu Yakası Korsan Taksi

Profesyonel sürücüler, kentin karayolu ağı güvenliğinde önemli bir rol oynamaktadır. Bu nedenle daha dikkatli sürücüler istihdam etmek ve mevcut sürücüleri daha iyi olması konusunda eğitmek bizim için önemlidir. Neon Taksi, korsan taksi hizmetlerimizden yararlanırken tamamen güvende olacaksınız.

İstanbul Anadolu Yakası korsan taksi hizmet bölgelerimiz şunlardır;

İstanbul Korsan Taksi

İstanbul’da tüm aileniz ve sizin için kaliteli korsan taksi hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Şehri mükemmel bilen profesyonel şoför ile güvenli yolculuklar, konforlu arabaların zamanında ulaşımı, uygun fiyata üst düzey hizmet!

Bizimle bir taksi sipariş ettikten sonra, aracımızın tam olarak belirlenen saatte sizi bekleyeceğinden emin olabilirsiniz, çünkü Neon Taksi güvenebileceğiniz bir profesyonellikte çalışır!

Avantajlarımız:

 • Modern navigasyon sistemine sahibiz;
 • Üst düzey konfor sınıfı araçtan oluşan filo;
 • Çeşitli ödeme seçenekleri
 • Şarj cihazı;
 • Bebek koltuğu;

İstanbul’un her yerinden Neon Taksi’yi arayarak bir taksi çağırabilir veya herhangi bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Aylık Korsan Taksi Hizmeti

İstanbul Anadolu Yakası korsan taksi kent sakinlerinin güvenliğini, can güvenliğini baz alarak hizmet sağlar. Aylık olarak korsan taksi anlaşması yapabilirsiniz.

Bir yerden bir yere giderken toplu taşıma kullanmak zorunda değilsiniz. Kendinizi virüsten korumak ve varacağınız noktaya doğru zamanda ulaşmak için aylık hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel şoförümüz belirtilen adrese gelecek ve sizi gideceğiniz yere götürecektir.

Sürücülerimizin profesyonel eğitimi, direksiyon simidinin konumu, vites kutusu tipi, aracın boyutu, park yardım sisteminin varlığından bağımsız olarak herhangi bir aracı doğru sürmesine olanak tanır. Bu nedenle korsan takside güvende olacaksınız.

Havaalanına Ulaşım

Her yıl farklı şehirlerden ve ülkelerden birçok turist İstanbul’a gelir. Onların İstanbul Anadolu Yakası korsan taksi hizmettinden haberdar olmaması doğaldır. Ancak siz bizi biliyorsunuz. Charter hizmetler veren firmalarda özel araba kiralarsanız mali anlamda bütçenizi sarsabilir. Ya da toplu taşıma araçları ile sıkıcı ve uzun yolculuklar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bizi arayın sizinle havaalanında buluşalım.

Profesyonel taksi şoförleri, yolculuk sırasında en iyi rotayı önerecek, konfor ve güvenliği sağlayacaktır.

Sabiha Gökçen Havalimanı Korsan Taksi

İstanbul Anadolu Yakası korsan taksi havalimanına gelebilir. Ulaşım ararken zaman kaybetmenizi önleyecek ve şoför sizin için seyahat süresini hesaplayacak ve zamanında varmanız için bir rota seçecektir. Müşterinin talebi üzerine firmamız, yolcunun havalimanında buluşmasını organize edecek ve ayrıca yolcunun araca kadar refakatini sağlayacaktır.

Şehirlerarası Korsan Taksi

İstanbul’un her bölgesinden başka bir şehre hızlı ve rahat bir şekilde gitmeniz gerekiyorsa, Neon Taksi şirketinden şehirlerarası ulaşım hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası korsan taksi uzun mesafeli yolculuğun avantajları

 • Güvenlik ve konfor gereksinimlerini karşılayan arabalar;
 • Profesyonel sürücüyle yolculuk;
 • Bagajınızın güvenliğinin garantisi;
 • Talep üzerine çocuk koltuğu;
 • Gezi için gidiliyorsa; sabit maliyet hesaplanır.

Arabalar, arabanın yerini gerçek zamanlı olarak görmesi sayesinde tüm yolculuk boyunca güvenliği sağlayan profesyonel yazılımlarla donatılmıştır.

Uzun mesafeli yolculuğun maliyeti , yolda harcanan zamana bakılmaksızın km başına taban fiyattan hesaplanır.

Şirketler İçin Korsan Taksi

Hizmet, zamanına, konforuna ve yüksek hareketliliğine değer verenlere yöneliktir. Rotanızı, durak sayısını ve seyahat süresini bağımsız olarak planlayabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası korsan taksi hem kısa vadeli hem de uzun vadeli olabilir. Şehirde iş gezileri için iş seyahatlerinde kullanım için uygun bir hizmettir.

Bu tıpkı şoförlü araç kiralama gibidir; iş adamları için en iyi çözümdür. Bu hizmet, kişisel sürücünün tüm avantajlarını kapsar; sürüşe konsantre olmanıza, trafik durumu ve park alanını düşünmenize gerek yoktur. Yolda rahatlayabilir veya belgelerle çalışabilir, telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Zamanına değer verenler için bu hizmetin yeri doldurulamaz.

 • Yolcunun güvenliğini ve konforunu gözeten Neon Taksi, her gün sürücülerin tıbbi muayenesini yapmakta ve araçların teknik durumunu kontrol etmektedir.
 • Modern yeni arabalar, her tür mobil için şarj cihazlarıyla donatılmıştır.
 • Hizmet hem bireyler hem de kuruluşlar için mevcuttur.

Misafirlerin Karşılanması

Bir etkinliğiniz var, bunun için akraba, arkadaş ya da dostlarınızın alınıp davet verdiğiniz alana getirilmesi mi gerekiyor.  Hizmeti, profesyonel düzeyde açık ve iyi koordine edilmiş bir nakliye lojistiği gibi ayarlarız. Vaktinde İstanbul Anadolu Yakası korsan taksi yolcuları alacak ve yanınıza ulaştıracaktır.

Şoförlerimiz her zaman misafirlerin şehir içinde yollarını bulmalarına yardımcı olacak ve yolculuk sırasında rahat bir atmosfer sağlayacaktır. Deneyimli ve özenli personel, misafirlerin varışını olabildiğince rahat ve ekonomik bir şekilde organize etmenize, trafik durumundaki en küçük değişiklikleri takip etmenize olanak sağlar.

Tren istasyonlarından, metrodan, havaalanından, otelden, evden misafirleriniz ihtiyaç duyulan her yerden alınabilir.

Neon Taksi, korsan taksiye başka bir bakış açısı getiren, sadece müşteri konforunu uygun fiyat ile birleştirmeyi amaçlayan bir kuruluştur.

Korsan Taksi Hizmetlerimiz

Hemen İletişime Geç
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Neon Taksi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?