Ataşehir Korsan Taksi

Ataşehirlilere en iyi ulaşım hizmetini veren Ataşehir korsan taksi en çok tercih edilen hizmetleri arasında yer almaktadır. Güvenilir ve samimi ortamda sunulan hizmetlerin yanı sıra şoförünün tamamı ehliyetli ve İstanbul trafiğine alışık insanlardan oluşur. En iyi taksi hizmetinin en iyi sürücü ile mümkün olduğu hizmet anlayışı içerisinde faaliyetler gerekir. Uygun fiyat avantajı sayesinde ulaşım seçenekleri arasında en fazla rağbet gören korsan taksi hizmetleri Ataşehir ilçesi başta olmak üzere İstanbul’un tamamındaki tüm mevkileri hakimdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına araçların konforunu en üst düzeyde gerçekleştiren Neon taksi bünyesinde hizmet veren taşımacılık hizmetleri 10 yılı aşkın süredir devam ediyor. 100’ün üzerindeki araç ile faaliyetlerini yürüten firma 2012 ve üzeri ulaşım imkanı sağlıyor.

En İyi Taksi Hizmeti, En İyi Sürücü

7 gün 24 saat kesintisiz hizmet anlayışı ile faaliyet yürüten firma uygun ve kaliteli hizmet oldukça iddialıdır. Verilen hizmet ile müşteri memnuniyetini kazanan profesyonel şoförler sayesinde hızlı, konforlu bir güvenli ulaşım imkanı sağlanır. Şehir içi ulaşımı konforlu ve güvenli hale getirdiği için en fazla tercih edilen ulaşım aracı olan Ataşehir korsan taksi bir telefon kadar yakın. Durak arama sorunu olmadan istediğiniz an kapınızın önüne gelen araçların tamamı müşterinin konfor ve güvenliğini ön planda tutar. Müşteri odaklı hizmet politikasıyla ulaşımda fark yaratan son model konforlu araçlar rahat yolculuk sunmayı amaçlar.

Müşteri Odaklı Hizmet

Günün her saati rahatlıkla ulaşılabilen korsan taksi güler yüzlü hizmeti ile tercih edilir. Seyahat süresince yolcuya rehberlik eden deneyimli şoförler gidilmek istenen konuma en kısa yoldan ulaşım sağlar. Yolcuya karşı sorumluluklarının bilincinde hareket eden nezaket sahibi, güler yüzlü ve sürekli müşterisini düşünen şoförleri müşteri odaklı hizmet sunar. Modern araç filosu ile transfer işlemlerinin de gerçekleştiği hizmetlerde standart taksi tarifesi uygulanır. Her gün bakımları yapılan ve Haftalık olarak muayeneden geçirilen konforlu araçlar güvenilir ve hızlı şekilde taşımacılığı garanti eder.

Modern Hizmet

Ezber bozan ekonomik fiyat garantisi ile konforlu ve özgür ulaşım maddeden Ataşehir korsan taksi hizmetleri sektörden bekleneni fazlasıyla sunar. Kaba ve saygısız davranışlarından uzak, öfke kontrolü sağlayabilen, müşterisine sürprizler ile ek ücret sunmayan uygun fiyat ve hızlı hizmet anlayışı ile çalışır. Verilen tüm hizmetler karşılıklı güven esasına dayanır. 10 yıldır kalite hedefi, modern hizmet en uygun fiyatı sunmayı başaran İstanbul Ataşehir korsan taksi hizmetleri sürekli kendini yeniler her zaman daha iyi hizmet sunmanın gayreti içindedir. Modern hizmet anlayışı müşteri halen telefonun başında iken başlar ve yolculuğun sonlandığı ana kadar devam eder.

İşinde Profesyonel Şoförler

Müşteriye en yakın araç yönlendirilerek hızlı hizmet alması sağlanır. Şoförlerin hiçbiri yolu uzatarak fiyat arttırma çabasına girmez. Yolculuk başlamadan güzergaha göre fiyat belirlenir ve hiçbir zaman yolcu sürpriz fiyatlarına karşılaşmaz. Güler yüzlü, saygılı ve işinde profesyonel olan şoförlerle güvenli yolculuk yapmak sağlanır. Klimalı ve kaskolu araçlar tüm hijyen koşullarına ve temizlik şartlarına uygun olarak hizmet verir. Müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışı ile hareket edilir. İşinde profesyonel şoförler, hızlı ve güvenli seyahatler, konforlu araçlar ve uygun fiyatlar ile 7 gün 24 saat hizmet garantisi sunulur. Ulaşıma ihtiyaç duyan insanların zaman zaman karşılaştığı sürprizler sonucu mağduriyetten yaşadığı bir gerçektir.

Her Geçen Gün Artan Tecrübe

Klasik taksicilik sorunlarını profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturan Ataşehir korsan taksi sürprizlere son verir. Hizmeti en başından itibaren kaliteli bir şekilde sunan sistem en önemli sorunu çözüme kavuşturur. Taksilerden beklenen tüm hizmetleri profesyonel bir şekilde uygun fiyat anlayışı ile sunar. Her geçen gün artan tecrübe ve hizmet kalitesi sayesinde güvenli ve konforlu yolculuklar sağlanır. Ataşehir ilçesinde belli noktalarda bulunduran araçlar sayesinde ihtiyaç duyulduğu anda beklemeden hizmet verilir.

  •  Her müşteri bir tecrübe inancı
  •  Güler yüzlü hizmet anlayışı
  •  Konforlu ve güvenli ulaşım
  •  Sağlık ve hijyen kurallarına uygunluk
  •  Alanında deneyimli personel

Sabit fiyat garantisi tüm müşterilere sağlanan hizmetler arasında ilk sıraları alır.  Konforlu, hızlı, güvenli ve 7/24 hizmet veren Ataşehir korsan taksi %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile hizmet sunar. Sektörde yaşanan tüm değişimleri hemen entegre olan bir altyapıya sahip olan firma her müşteri bir tecrübe inancı ile hareket eder. Her tecrübe yenilik getirir ve değişimlerle farkındalık ortaya çıkartılır.

Konforlu Yolculuklar

Ataşehir lokasyonunda hizmet veren taksiler İstanbul’un bütün mahalle ve semtlerine ulaşım imkanı sağlar. Şehir içi yolculuğun yanı sıra şehir dışında da uygun fiyat hızlı ve kaliteli taksi hizmeti verilir. Gece ve gündüz tarifesi yerine tek bir fiyat politikası uygulanan içerisinde ekonomik fiyat ve konforlu araçları yanı sıra müşteri konforu da ön planda tutulur. Klima ile konforlu yolculuklar sunulur, yolculuk süresince müşteriyi rahatsız edilebilecek tüm ayrıntılar düşünülerek bertaraf edilir.

Korsan Taksi Hizmetlerimiz

Hemen İletişime Geç
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Neon Taksi
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?